Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Дизайн інтер'єру

Історія дизайну інтер'єру

Із словника термінів архітектури (Э.Юсупов) ми знаємо тлумачення інтер’єру: «архітектурний внутрішній простір будівлі. Завданням архітектури на всьому протязі її розвитку було створити усередині будівлі в кожному приміщенні художньо-архітектурне середовище, яке відповідало б його практичному призначенню». 

Інтер’єр (у пер з лати. «всередині») - архітектурно і художньо оформлений внутрішній простір будівлі або окремого приміщення, що забезпечує людині сприятливі умови життєдіяльності і/або архітектурне рішення, яке визначається його функціональним призначенням.


    Стиль інтер’єру - це поняття, що охоплює дві сторони сприйняття інтер’єру:
    • Це інтер’єр, витриманий в стилі конкретної епохи або країни. Необхідність дотримання не тільки властивих цим стилям інтер’єру колірної гамми, використовуваних матеріалів, але і аксесуарів.
    • Це інтер’єр, відповідний, стилю його власника. Де кожна річ або предмет з’являється в будинку або квартирі не випадково, а підібрані із смаком і всі разом створює враження цілісності.

І якщо стиль епохи або архітектурного напряму визначається історичними, економічними і соціальними умовами, то образ людини, а тим більше його будинки або квартири безпосередньо залежать від його смаку, який може мінятися з віком, способом життя, соціальним статусом, добробутом і т.д. При цьому власне стиль залежить від характеру і темпераменту господаря.
Вибір стильового рішення дизайну інтер’єру житлових приміщень в квартирі або будинку - важливе завдання, адже оскільки від правильно вибраного стилю інтер’єру вашого житла залежать ваші настрій і працездатність, комфорт і зручність життя.

Зупиняючи свій вибір на певному стилі інтер’єру, потрібно дотримуватися в оформленні інтер’єру і дизайні квартири загальної лінії, а його окремі елементи гармонійно і природно поєднувалися між собою, створюючи цілісний образ - певний стиль інтер’єру.


Категорія: Дизайн інтер'єру | Додав: Cergiy (2010-11-10)
Переглядів: 1124 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Дизайн інтер'єру [16]
Дизайн екстереру [1]
Ланшафтний дизайн [3]
Пошук
Наше опитування
Чого невистарчає на сайті
Всього відповідей: 21
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0